Heyco Products Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.3765
$9.3765
10
$8.44075
$84.4075
25
$7.95188
$198.797
50
$7.74801
$387.4005
100
$7.544045
$754.4045
250
$6.728508
$1682.127
500
$6.320711
$3160.3555
1000
$5.586684
$5586.684
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.335" (8.50mm) |
| Thread Length | 0.390" (9.91mm) |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.732" (18.6mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG11 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Includes | - |
| Series | Heyco®-Tite |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |