RAF Electronic Hardware
型号:
4547-632-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 1-5/16 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.273
$1.273
5
$1.0583
$5.2915
10
$0.9519
$9.519
25
$0.84626
$21.1565
50
$0.76171
$38.0855
100
$0.740525
$74.0525
250
$0.71934
$179.835
500
$0.698174
$349.087
1000
$0.634714
$634.714
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.313" (33.34mm) |
| Length - Overall | 1.563" (39.69mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 4547-632 |