RAF Electronic Hardware
型号:
4550-632-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #6-32 SS 1-1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1375
$2.1375
5
$2.033
$10.165
10
$1.97885
$19.7885
25
$1.92584
$48.146
50
$1.87226
$93.613
100
$1.765195
$176.5195
250
$1.658244
$414.561
500
$1.604759
$802.3795
1000
$1.551274
$1551.274
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Length - Overall | 1.750" (44.45mm) 1 3/4" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 4550-632 |