RAF Electronic Hardware
型号:
4552-832-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 1-5/8 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.636
$4.636
5
$4.4004
$22.002
10
$4.28545
$42.8545
25
$4.16936
$104.234
50
$4.05346
$202.673
100
$3.821755
$382.1755
250
$3.590164
$897.541
500
$3.47434
$1737.17
1000
$3.358535
$3358.535
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.625" (41.28mm) |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |
| Base Product Number | 4552-832 |