4554R-221J
API Delevan Inc.
型号:
4554R-221J
描述:
FIXED IND 220UH 640MA 650MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 20 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 650mOhm Max
Series 4554R
Inductance 220 µH
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 2.7MHz