RAF Electronic Hardware
型号:
4560-632-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 2-1/4 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.4745
$4.4745
5
$4.2522
$21.261
10
$4.13915
$41.3915
25
$4.02762
$100.6905
50
$3.91571
$195.7855
100
$3.691985
$369.1985
250
$3.468222
$867.0555
500
$3.356331
$1678.1655
1000
$3.24445
$3244.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 2.250" (57.15mm) |
| Length - Overall | 2.500" (63.50mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 4560-632 |