RAF Electronic Hardware
型号:
4562-440-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 2-1/2 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.275
$4.275
5
$4.0603
$20.3015
10
$3.95295
$39.5295
25
$3.84636
$96.159
50
$3.73939
$186.9695
100
$3.525735
$352.5735
250
$3.312042
$828.0105
500
$3.205205
$1602.6025
1000
$3.098368
$3098.368
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 2.500" (63.50mm) |
| Length - Overall | 2.688" (68.26mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 4562-440 |