RAF Electronic Hardware
型号:
4575-1032-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #10-32 SS 1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.166
$2.166
5
$1.8012
$9.006
10
$1.62165
$16.2165
25
$1.44134
$36.0335
50
$1.29713
$64.8565
100
$1.26103
$126.103
250
$1.225006
$306.2515
500
$1.188963
$594.4815
1000
$1.080872
$1080.872
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.313" (7.95mm) 5/16" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #10-32 |
| Base Product Number | 4575-1032 |