RAF Electronic Hardware
型号:
4613-1032-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
5/16 HEX X 4-1/2 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.9255
$6.9255
5
$6.745
$33.725
10
$6.5626
$65.626
25
$6.38058
$159.5145
50
$6.01616
$300.808
100
$5.83376
$583.376
250
$5.286864
$1321.716
500
$5.10454
$2552.27
1000
$4.922235
$4922.235
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.313" (7.95mm) 5/16" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 4.500" (114.30mm) |
| Length - Overall | 4.875" (123.83mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #10-32 |
| Base Product Number | 4613-1032 |