464-NKA24H-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464-NKA24H-NWO
描述:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF AMBER
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 464
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 592nm
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 9.91mm Dia