464-NKO12H-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464-NKO12H-CAO
描述:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR ORG
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Orange
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Package Bulk
Wavelength - Peak 605nm
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia