464-NWA120-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464-NWA120-CAO
描述:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR AMB
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 30°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Package Bulk
Wavelength - Peak 592nm
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 9.91mm Dia