464-RAG24H-NYO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464-RAG24H-NYO
描述:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF RED/A
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 60°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 6mcd Amber, 6mcd Green, 6mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 9.91mm Dia