464-RAG28H-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464-RAG28H-CAO
描述:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 60°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 6mcd Amber, 6mcd Green, 6mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 9.91mm Dia