464W-BCA48H-NAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464W-BCA48H-NAO
描述:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF AMBE
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 35°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 464
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Package Bulk
Wavelength - Peak 583nm
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Base Product Number 464W-BCA48
Lens Size 9.91mm Dia