464W-BR24H-CRO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464W-BR24H-CRO
描述:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR RED
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 60°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 14mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Package Bulk
Wavelength - Peak 635nm
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Base Product Number 464W-BR24
Lens Size 9.91mm Dia