464W-GAR12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464W-GAR12H-CWO
描述:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR GRE
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number 464W-GAR12
Lens Size 9.91mm Dia