464W-NKR12H-NRO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464W-NKR12H-NRO
描述:
PMI .250" LED 12V WIRE DIFF RED
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Package Bulk
Wavelength - Peak 634nm
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number 464W-NKR12
Lens Size 9.91mm Dia