464W-NWA120-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464W-NWA120-NWO
描述:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF AMB
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 30°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Package Bulk
Wavelength - Peak 592nm
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Base Product Number 464W-NWA120
Lens Size 9.91mm Dia