464W-RAG48H-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
464W-RAG48H-CAO
描述:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR RED
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 60°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 6mcd Amber, 6mcd Green, 6mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Base Product Number 464W-RAG48
Lens Size 9.91mm Dia