RAF Electronic Hardware
型号:
4656-832-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
3/8 HEX X 3.00 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.264
$16.264
5
$15.8232
$79.116
10
$15.3843
$153.843
25
$14.50498
$362.6245
50
$14.06551
$703.2755
100
$13.18638
$1318.638
250
$12.307326
$3076.8315
500
$11.867761
$5933.8805
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.375" (9.53mm) 3/8" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Overall | 3.375" (85.73mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |
| Base Product Number | 4656-832 |