RAF Electronic Hardware
型号:
4673-1032-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
1/2 HEX X 1/2 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5435
$3.5435
5
$3.363
$16.815
10
$3.27465
$32.7465
25
$3.18668
$79.667
50
$3.09795
$154.8975
100
$2.920965
$292.0965
250
$2.743942
$685.9855
500
$2.655421
$1327.7105
1000
$2.5669
$2566.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.500" (12.70mm) 1/2" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #10-32 |
| Base Product Number | 4673-1032 |