46W-GAR48H-NGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
46W-GAR48H-NGO
描述:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF GREE
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 46
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia