46W-NWG60H-CWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
46W-NWG60H-CWO
描述:
PMI .250" LED 60V WIRE CLEAR GRE
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 45°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2400mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 60V
Package Bulk
Wavelength - Peak 520nm
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 7mA
Lens Size 7.11mm Dia