46W-NWW12H-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
46W-NWW12H-NWO
描述:
PMI .250" LED 12V WIRE DIFF CWHT
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 46
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia