Laird Technologies EMI
型号:
46X7502520.NN00
封装:
-
批次:
-
描述:
RF EMI SHLD TAPE 65.617'X0.984"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$92.2165
$92.2165
10
$86.4576
$864.576
25
$80.69338
$2017.3345
50
$76.65873
$3832.9365
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) or Below |
| Shape | - |
| Material | Nickel-Copper (NI/CU) Fabric |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.08mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 86750 |
| Type | Shielding Tape |
| Length | 65.617' (20.00m) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Width | 0.984" (25.00mm) |