首页 / 射频屏蔽 / 47-CBSA-1.75X4.5X0.4
minImg
47-CBSA-1.75X4.5X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
47-CBSA-1.75X4.5X0.4
描述:
RF SHIELD 1.75" X 4.5" T/H
用户指南
Series 40-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)