RAF Electronic Hardware
型号:
4713-1032-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
1/2 HEX X 5.00 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.253
$28.253
5
$27.4645
$137.3225
10
$25.89605
$258.9605
25
$25.11116
$627.779
50
$23.54176
$1177.088
100
$22.75706
$2275.706
250
$21.187622
$5296.9055
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.500" (12.70mm) 1/2" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 5.000" (127.00mm) |
| Length - Overall | 5.375" (136.53mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #10-32 |
| Base Product Number | 4713-1032 |