4814P-1-390LF
Bourns Inc.
型号:
4814P-1-390LF
品牌:
Bourns Inc.
封装:
14-SOM
描述:
RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 7
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±1Ohm
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 14-SOM
Series 4800P
Power Per Element 160mW
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)