Cicoil
型号:
482W101-14-CA-006
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IDC RIBBON CABLE ASSEMBLY 6' 14C
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.163
$26.163
10
$22.9121
$229.121
25
$21.92182
$548.0455
50
$21.21464
$1060.732
100
$20.507365
$2050.7365
250
$19.375934
$4843.9835
500
$18.810228
$9405.114
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 14 |
| Color | Clear, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.025" (0.64mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Cicoil |
| Features | Friction Lock |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 482W101 |
| Cable Termination | IDC |