首页 / 断路器 / 483-G733-J1M1-M6S5ZN-2.5A
minImg
483-G733-J1M1-M6S5ZN-2.5A
E-T-A
型号:
483-G733-J1M1-M6S5ZN-2.5A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 2.5A 115VAC 28VDC
用户指南
Actuator Type Push-Pull Plunger
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 2.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 483
Voltage Rating - DC 28 V
Voltage Rating - AC 115 V