TE Connectivity AMP Connectors
型号:
487769-9
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN FFC RCPT HSG 11POS 2.54MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6245
$1.6245
10
$1.48295
$14.8295
25
$1.43906
$35.9765
50
$1.42443
$71.2215
100
$1.32221
$132.221
250
$1.300246
$325.0615
500
$1.183377
$591.6885
1000
$1.059193
$1059.193
2500
$0.978842
$2447.105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 11 |
| Voltage Rating | 300 V |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| FFC, FCB Thickness | 0.05-0.13mm |
| Series | - |
| Locking Feature | Detent Lock |
| Insulation Diameter | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Housing for Female Contacts |
| Housing Color | Black |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 487769 |
| Flat Flex Type | FFC |