首页 / 射频屏蔽 / 49KE-CBSA-1.5X1.5X0.4
minImg
49KE-CBSA-1.5X1.5X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
49KE-CBSA-1.5X1.5X0.4
描述:
RF SHIELD 1.5" X 1.5" T/H
用户指南
Series CBS KE
Length - Overall 1.500" (38.10mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)