首页 / 射频屏蔽 / 49L-CBSA-4.5X5.25X0.4
minImg
49L-CBSA-4.5X5.25X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
49L-CBSA-4.5X5.25X0.4
描述:
RF SHIELD 4.5" X 5.25" T/H
用户指南
Series 40-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)