首页 / 晶体 / 49SMSS2025BMDAEFJCE-CT
minImg
49SMSS2025BMDAEFJCE-CT
HKC
型号:
49SMSS2025BMDAEFJCE-CT
品牌:
HKC
描述:
CRYSTAL 20.25MHZ -40 ~ +85C 10PF
库存 : 304
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.445" L x 0.150" W (11.30mm x 3.81mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Series 49SM
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49S
Mfr HKC
Operating Mode Fundamental
Frequency 20.25 MHz