HKC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
10
$0.209
$2.09
100
$0.19
$19
500
$0.171
$85.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 16pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.161" (4.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.445" L x 0.150" W (11.30mm x 3.81mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Series | 49SM |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49S |
| Mfr | HKC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 4 MHz |
| Package | Strip |