首页 / 振荡器 / 4MA100000Z3BACUGI
minImg
4MA100000Z3BACUGI
Renesas Electronics America Inc
型号:
4MA100000Z3BACUGI
描述:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 95mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 4MA
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Base Resonator MEMS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 100 MHz