5-1125-1.5S
3M (TC)
型号:
5-1125-1.5S
品牌:
3M (TC)
描述:
RF SHLDING SHEET 1.5"X1.5" 5PK
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Material Copper Foil
Thickness - Overall 0.004" (0.09mm)
Product Status Active
Series 1125
Type Shielding Sheet
Length 1.500" (38.10mm)
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Package Bulk
Shelf Life -
Adhesive Acrylic, Non-Conductive, Single Sided
Width 1.500" (38.10mm)