TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5-2232264-3
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 6POS 6.00MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.855
$0.855
10
$0.81225
$8.1225
25
$0.77672
$19.418
50
$0.76589
$38.2945
100
$0.66937
$66.937
250
$0.64429
$161.0725
500
$0.608475
$304.2375
1000
$0.526158
$526.158
2500
$0.48679
$1216.975
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Gray |
| Row Spacing | 0.319" (8.10mm) |
| Contact Type | Tab |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Series | Power Triple Lock, Glow Wire |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.236" (6.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2232264 |