TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5-5179009-5
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 120POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.7685
$8.7685
10
$7.6456
$76.456
25
$7.44496
$186.124
50
$7.24356
$362.178
100
$6.800955
$680.0955
250
$6.760694
$1690.1735
500
$6.358274
$3179.137
1000
$5.67416
$5674.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.305" (7.75mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 10mm, 11mm, 12mm |
| Base Product Number | 5179009 |