Tensility International Corp
型号:
50-00671
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG MALE 4P SLDR CUP SHLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.536
$6.536
10
$5.9128
$59.128
25
$5.58638
$139.6595
50
$5.44996
$272.498
100
$5.1775
$517.75
250
$4.632466
$1158.1165
500
$4.359968
$2179.984
1000
$3.814972
$3814.972
2500
$3.624222
$9060.555
请发送询价,我们将立即回复。

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 60V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish Thickness - Mating | Flash |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M5-4 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive, Industrial, Instrumentation |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | Keyed |
| Mounting Feature | - |
| Series | M5 |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Brass |