首页 / 射频屏蔽 / 50-CBSA-2.25X2.75X0.5
minImg
50-CBSA-2.25X2.75X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
50-CBSA-2.25X2.75X0.5
描述:
RF SHIELD 2.25" X 2.75" SMD
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 2.750" (69.85mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)