Würth Elektronik
型号:
500911000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE CLIP CLOSE DIAMETER 3,0 MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1235
$0.1235
10
$0.11115
$1.1115
50
$0.0988
$4.94
100
$0.0874
$8.74
500
$0.08075
$40.375
1000
$0.07695
$76.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.213" (5.40mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | WA-CHCL |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.323" (8.20mm) |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.362" (9.20mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.118" (3.00mm) |
| Base Product Number | - |