首页 / 振荡器 / 500DCAA125M000ACF
minImg
500DCAA125M000ACF
Skyworks Solutions Inc.
型号:
500DCAA125M000ACF
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10.7mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 16.5mA
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Si500D
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 125 MHz