首页 / 振荡器 / 500DXAE66M6666ACFR
minImg
500DXAE66M6666ACFR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
500DXAE66M6666ACFR
描述:
XTAL OSC XO 66.6666MHZ SSTL SMD
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Si500D
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output SSTL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 66.6666 MHz