Rubycon
型号:
500LXW33MEFR14.5X25
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3155
$3.3155
10
$2.6847
$26.847
50
$2.3427
$117.135
100
$2.04991
$204.991
500
$1.561838
$780.919
1000
$1.366604
$1366.604
2500
$1.317792
$3294.48
5000
$1.268991
$6344.955
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Size / Dimension | 0.571" Dia (14.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |