首页 / 振荡器 / 500SDBE13M3300ACHR
minImg
500SDBE13M3300ACHR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
500SDBE13M3300ACHR
描述:
XTAL OSC XO 13.3300MHZ SSTL SMD
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 20.2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Si500S
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output SSTL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 13.33 MHz