5022R-164J
API Delevan Inc.
型号:
5022R-164J
描述:
FIXED IND 160UH 230MA 6.4OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 65 @ 790kHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 230 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.4Ohm Max
Series 5022R
Inductance 160 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.5MHz