HKC
型号:
5032S25400BMDAQCCPJ-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 54MHZ -10 ~ +70C 19PF
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.2052
$205.2
3000
$0.1843
$552.9
6000
$0.16625
$997.5
9000
$0.14915
$1342.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 19pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 15 Ohms |
| Series | 5032SX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | HKC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 54 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |