NTE Electronics, Inc
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.6895
$13.6895
10
$13.0055
$130.055
20
$12.73
$254.6
50
$12.3215
$616.075
请发送询价,我们将立即回复。

| Shaft Size | 0.125" (3.18mm) |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Indicator | Arrow on Skirt |
| Series | DDS |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | - |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Bag |
| Diameter | 0.925" (23.50mm) |